Bernstein прогнозує зростання біткоїна до $1 млн

Bernstein прогнозує зростання біткоїна до $1 млн

Цей прогноз є одним з найоптимістичніших, які робили інституційні компанії.

Курс біткоїна може досягти позначки у $1 млн до 2033 року. Відповідний прогноз зробили аналітики компанії з Волл-стріт Bernstein, передає Bitcoin Magazine.

Експерти також підвищили свій прогноз ціни біткоїна до $200 000 зі $150 000 до кінця 2025 року.

Bernstein вже давно позитивно оцінює перспективи біткоїна, але цей прогноз у $1 млн до 2033 року є одним з найвищих інституційних прогнозів. Теза аналітиків базується на безпрецедентному попиті з боку спотових біткоїн-біржових ETF та обмеженій майбутній пропозиції.

Сміливі довгострокові прогнози щодо біткоїна з'являються в міру того, як фінансові установи починають прихильніше ставитися до біткоїна, а найбільші керуючі активами, такі як BlackRock і Fidelity, пропонують інвестиційні продукти в BTC. Bernstein зазначив, що притоки в ці регульовані інструменти сприяють експоненціальному зростанню ціни біткоїна в цьому циклі.

Рані прогнози по капіталізації

Торік у листопаді аналітики брокера Bernstein зробили прогноз, згідно з яким капіталізація біткоїна може досягти $3 трлн вже у 2025 році. За їх словами, фундаментальні показники головного цифрового активу ніколи не мали кращий вигляд, тож зовсім скоро він стане глобальним макрополітичним активом.

Роль біткоїна як «хеджера девальвації» може стати більш значущою у разі реалізації сценарію «монетизації боргу та/або серйознішого уповільнення зростання на початку 2024 року із запізнілим ефектом надмірної корекції ставок на інфляцію», вважають у Bernstein.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які компанії Bernstein вважає перспективними

Експерти брокерської компанії вважають, що інвесторам варто звернути увагу на акції таких майнінгових компаній, як Riot Platforms і CleanSpark. На їх думку, ці компанії є лідерами ринку з обсягу хешрейту і вони з меншими втратами подолали халвінг.

Нагадаємо, що нещодавно акції майнінгових компаній подорожчали через слова кандидата на посаду президента США Дональда Трампа щодо підтримки цієї галузі у США.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024