CEO Tether вважає біткоїн єдиною децентралізованою валютою

CEO Tether вважає біткоїн єдиною децентралізованою валютою

Паоло Ардоїно виділив BTC з-поміж інших 14 000 криптовалют.

Біткоїн – єдиний цифровий актив з-поміж більш ніж 14 000 різних криптовалют, який насправді децентралізований. Про це заявив генеральний директор компанії Tether Паоло Ардоїно, повідомляє Cointelegraph.

«Біткоїн – єдиний приклад валюти, яка керується лише математикою, яку в принципі неможливо змінити», – заявив генеральний директор Tether.

За його словами, є деякі цифрові валюти, які теж намагаються бути менш централізованими, але до Біткоїна їм все одно далеко. Ардоїно зауважив, що BTC буде тільки 21 млн монет і кожні чотири роки їх видобуток зменшується вдвічі.

«Біткоїн – це впевненість. Це як годинник, який цокає, цокає вічно. Всі використовують термін «децентралізований», але існує тільки Біткоїн», – додав Ардоїно.

Крім того, він висловив скептицизм щодо рекордної індустрії мемкоїнів, які є різновидом криптовалюти, натхненної інтернет-мемами або трендами.

«Мені подобаються меми, але не мемкоїни», – сказав Ардоїно, додавши, що Біткоїн і мемкоїни знаходяться «на абсолютно протилежних кінцях спектра».

Що робить Біткоїн по-справжньому децентралізованим

Біткоїн є децентралізованим активом завдяки своїй структурі, яка не залежить від центрального органу чи уряду для функціонування або контролю. Основою децентралізації Біткоїна є його блокчейн, розподілена база даних, яка ведеться одночасно багатьма незалежними учасниками (нодами) по всьому світу.

Кожна транзакція в мережі Біткоїна верифікується через консенсусний механізм Proof-of-Work (PoW), який гарантує, що всі учасники мережі погоджуються з її станом без потреби в центральному посереднику. Завдяки цьому будь-хто може долучитися до мережі як майнер або нод, без потреби в дозволі.

Крім того, відкритий вихідний код Біткоїна дозволяє будь-кому перевіряти та покращувати його програмне забезпечення.

Ці характеристики разом роблять Біткоїн справді децентралізованим, забезпечуючи його стійкість до цензури, шахрайства та втручання з боку будь-якої окремої влади чи організації.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-стратегія Tether

Емітент стейблкоїна USDT Tether вирішив інвестувати у біткоїни та майнінг, збільшуючи таким чином свою капіталізацію. Компанія намагається купувати біткоїни щокварталу, витрачаючи до 15% свого чистого реалізованого операційного прибутку. За останніми даними, на рахунку Tether зберігається 75 354 BTC.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024