MicroStrategy збирається залучити ще $500 млн для купівлі BTC

MicroStrategy збирається залучити ще $500 млн для купівлі BTC

Компанія також надасть первинним покупцям опціон на купівлю додаткових облігацій на суму $75 млн.

Компанія MicroStrategy збирається залучити $500 млн шляхом приватного розміщення конвертованих облігацій, а потім витратити ці гроші зокрема на закупівлю біткоїнів. Про це повідомляється на сайті компанії.

MicroStrategy може використовувати кошти на загальні корпоративні цілі, але пріоритетом залишається придбання біткоїнів. Компанія також надасть первинним покупцям опціон на купівлю додаткових облігацій на суму $75 млн. Облігації підлягають погашенню 15 червня 2032 року, якщо вони не будуть викуплені, погашені або конвертовані раніше відповідно до їхніх умов.

Цим останнім вливанням капіталу MicroStrategy сигналізує про свою впевненість у тому, що біткоїн продовжить зростати в довгостроковій перспективі. Компанія готова подвоїти інвестиції, придбавши більше монет, поки ціни залишаються відносно низькими.

Які біткоїн-резерви у MicroStrategy

Наразі MicroStrategy є найбільшою публічною компанією-власником біткоїнів, маючи на своєму балансі понад 214 400 BTC на суму $15 млрд. Починаючи з 2020 року, під керівництвом Майкла Сейлора, вона прийняла біткоїн як основний резервний актив.

Середня ціна купівлі одного біткоїна залишається на рівні $35 000. Оскільки біткоїн зараз торгується в середньому на рівні близько $68 000, фірма все ще має значний прибуток на своїх активах.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Яка ситуація з акціями MicroStrategy

За підсумками останнього року акції MicroStrategy зросли на рекордні 500%. Така динаміка дозволила MicroStrategy випередити за дохідністю майже всі публічні компанії. До того ж за останні 12 місяців цінні папери корпорації показують вищу динаміку, ніж біткоїн. Головний цифровий актив зріс на 166% за аналогічний період. MicroStrategy активно залучає дешеве боргове фінансування для купівлі біткоїнів.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024