Байден розглядає можливість приймати BTC-донати

Байден розглядає можливість приймати BTC-донати

Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів.

Передвиборчий штаб кандидата на посаду президента США Джо Байдена, який наразі також є очільником держави, обговорює можливість приймати пожертви у біткоїнах через сервіс Coinbase Commerce. Про це повідомляє The Block, посилаючись на власні джерела.

За думкою експертів, ці обговорення знаменують собою останні зусилля кампанії Байдена з пошуку можливостей заручитись підтримкою Біткоїн-ком’юніті напередодні виборів. Одне з джерел повідомило, що команда Байдена, можливо, намагається поповнити свій бюджет коштом донорів, які підтримують Біткоїн.

«Вони (штаб Байдена. – Ред.) хочуть показати, що не вороги. Вони звертають увагу на проблеми, пов'язані з цифровими активами, і намагаються знайти швидкі перемоги, щоб показати, що підтримують індустрію», - прокоментувало ситуацію одне з джерел.

Консультації з Біткоїн-спільнотою

Табір Джо Байдена почав все більше усвідомлювати, що питання, пов'язані з біткоїном та криптовалютами, можуть вплинути на президентські перегони. Але, поки що робити реальні кроки назустріч Біткоїн-спільноті нинішній президент не наважується.

Ба більше, нещодавно Байден ветував законопроєкт про скасування бюлетеню з бухгалтерського обліку SAB 121, за що був розкритикований з боку біткоїнерів.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Успіхи Дональда Трампа

А от його основний конкурент на виборах Дональд Трамп, навпаки, робить все більше кроків, щоб сподобатись Біткоїн-спільноті. Після однієї з останніх зустрічей з представниками ком’юніті навіть заявив, «що буде криптопрезидентом».

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024