Зімбабве хоче врегулювати Біткоїн-індустрію

Зімбабве хоче врегулювати Біткоїн-індустрію

Уряд країни створив комітет для консультацій з експертами та збору даних про цифрові активи.

У Зімбабве створили комітет для консультацій з експертами та збору даних про цифрові активи для розроблення регуляторної бази для цифрових активів. Про це пише Bloomberg.

Саме тому влада країни звернулася до постачальників криптовалютних послуг, зокрема й до тих, які працюють за межами Зімбабве, з проханням залишити свої коментарі.

«Відповідно до світових тенденцій і передового досвіду, Зімбабве розпочинає роботу з оцінки та розуміння криптовалютної ситуації», — йдеться у заяві уряду.

Весь процес консультацій з постачальниками послуг та збору відповідної інформації триватиме до 26 червня 2024 року.

Наразі країна знаходиться у складному економічному становищі після дефолту 1999 року. Вона була заблокована на міжнародних ринках капіталу, її державний борг сягнув $19,2 млрд, з яких приблизно $13 млрд припадає на міжнародних інвесторів. У квітні 2024 року показник інфляції в країні становив 57,5%.

Як біткоїн може врятувати економіку Зімбабве

Біткоїн може врятувати економіку Зімбабве, забезпечуючи стабільну альтернативу національній валюті, яка страждає від гіперінфляції та нестабільності. Використовуючи біткоїн, громадяни та підприємства Зімбабве можуть захистити свої заощадження від знецінення та здійснювати міжнародні транзакції без необхідності покладатися на ненадійну місцеву валюту або обмежену банківську систему.

Крім того, біткоїн може сприяти фінансовій інклюзії, дозволяючи людям без банківських рахунків брати участь у глобальній економіці, а також полегшувати доступ до міжнародних ринків і інвестицій.

Завдяки децентралізованій природі, біткоїн може допомогти подолати фінансові обмеження та корупцію, що часто супроводжують традиційні фінансові інституції в країнах з нестабільною економікою.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інтерес африканських країн до Біткоїна

У червні стало відомо, що лідером за пошуковими запитами у Google щодо Біткоїна серед країн світу стала Нігерія. Ця країна навіть випередила Сальвадор та посіла перше місце за частотою запитів.

Ця тенденція свідчить про те, що регіони з нижчим рівнем економічної безпеки, меншим покриттям банківської системи й молодим населенням більш схильні до використання біткоїна для зберігання цінностей і полегшення платежів.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024