Великий біткоїн-інвестор переказав 2995 BTC уперше за шість років

Великий біткоїн-інвестор переказав 2995 BTC уперше за шість років

Вартість активів за сьогоднішнім курсом біткоїна становила $82,3 млн.

Кит, що не діяв близько шести років, переказав у понеділок, 9 жовтня, на дві нові адреси 2995 BTC. Відповідні транзакції у мережі зафіксував сервіс Lookonchain.

«Кит, який не діяв протягом шести років, переказав усі 2995 BTC ($82,3 млн) на дві нові адреси 10 годин тому», – йдеться у повідомленні сервісу.

Згідно з даними, зазначена адреса отримала 3200 біткоїнів у травні 2016 року (за курсом на той час понад $1,4 млн). У вересні 2017 року вивів близько 205 BTC, на той момент вартість монети збільшилася до $4623, а сума транзакції становила майже $14 млн. З того часу ця адреса більше не проявляла активності.

Активізація біткоїн-китів

Великі транзакції та торгові дії з боку великих учасників можуть викликати коливання цін через їхню здатність впливати на баланс пропозиції та попиту на ринку. Уважний аналіз активності китів може допомогти інвесторам і трейдерам передбачити можливі тренди та зміни в динаміці цін, створюючи потенціал для стратегічних торговельних рішень.

З іншого боку, активність біткоїн-китів також є предметом обговорення в контексті децентралізації та концентрації влади у мережі Біткоїна. Останніми роками спостерігається тенденція до перерозподілу монет у напрямі малих та середніх власників. Це призвело до того, що загальна кількість китових адрес з балансом у 1000 біткоїнів і більше за рік знизилася з 2150 до 2012.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Останні великі транзакції у мережі

У суботу, 7 жовтня, було зафіксовано ще одне велике переміщення біткоїнів. Біткоїн-кит після трирічної бездіяльності перемістив на дві нові адреси 5000 BTC. Вартість переведених біткоїнів становила близько $137 млн.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024