Instagram забанив пост про Біткоїн

Instagram забанив пост про Біткоїн

Публікацію видалили через те, що користувач розкритикував політику керівництва Канади за негативне ставлення до BTC-інвестицій.

Соціальна мережа Instagram заморозила на добу обліковий запис користувача Бреда Міллса, який опублікував пост про проблему регулювання Біткоїна в Канаді. Про це він написав уже в іншій соцмережі X (Twitter).

«Цензори з Instagram не можуть погодитися з правдою про Біткоїн», – зазначив Міллс.

В Instagram же він написав, що адміністрація Трюдо не здатна планувати на довгострокову перспективу, на відміну від біткоїн-інвесторів.

«Наведу приклад, актив коштував близько 400 канадських доларів, коли Трюдо став прем'єр-міністром (у листопаді 2015 року). Він сказав, що підтримувати канадців, які справляються з інфляцією шляхом вкладень у біткоїн, безвідповідально. Тепер актив коштує 37 000 канадських доларів, ціна зросла у 92 рази», – написав користувач.

Він також підрахував, що канадці, інвестувавши бодай 0,5% заощаджень, змогли б захистити себе від неефективної політики Трюдо. Під час спроби опублікувати цей пост Міллс отримав бан.

Політико-економічна ситуація в Канаді

За минулий рік інфляція в Канаді майже сягнула позначки у 7%, за цей же час курс біткоїна зріс на 15%. Пропозицію інвестувати у біткоїн висунув лідер опозиції П'єр Пуальєвр у 2022 році, проте глава канадського уряду Джастін Трюдо тоді його розкритикував, назвавши цю ініціативу «безвідповідальним керівництвом». За рік, попри кризу, що вибухнула в Біткоїн-індустрії, курс BTC зріс на 15%, в той час, як інфляція майже досягла 7%.

Разом з тим влада Канади проводить досить сувору політику регулювання щодо галузі. Зокрема, у 2022 році уряд країни опублікував нові правила для компаній, які працюють з біткоїном і криптовалютами. Зокрема, біржі та торгові майданчики мають зберігати активи користувачів окремо від активів компанії та використовувати сторонній кастодіальний сервіс.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біржі йдуть із Канади

Через посилення регуляторних норм біржі Bybit та Binance оголосили про свій вихід із Канади.

Представники Binance наголосили, що обсяг торгів з боку клієнтів із Канади був не надто великим, а зростаючий тиск з боку канадських регуляторів зробив роботу біржі недоцільною.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023