Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

AntPool тепер найбільший майнінговий пул, новий сервіс від Blockstream і Swan, майнери наростили видобуток біткоїнів, авто Honda продаються за BTC, причини краху Silvergate Bank, Block показав гаманець BitKey, перший майнінговий пул у Сальвадорі.

Найбільшим майнінговим пулом у світі став AntPool

AntPool став найбільшим майнінговим пулом у світі, обійшовши за триденними показниками Foundry USA. За останні три дні AntPool раптово збільшив свою потужність хешування, перевершивши Foundry USA у видобутку блоків.

У результаті AntPool трохи випередив Foundry USA з різницею в два блоки. Згідно з рейтингом AntPool здобув загалом 121 блок (27,44%), а Foundry – 119 блоків (26,98%).

Blockstream та Swan представили сервіс зі зберігання BTC

Компанії Blockstream та Swan Bitcoin оголосили про співпрацю, в межах якої представили сервіс Swan Vault. Swan Vault працює на базі Blockstream Jade, апаратного гаманця з відкритим вихідним кодом, і надає користувачам послуги зі зберігання біткоїнів.

Ініціатива покликана розв'язувати загальну проблему, яка хвилює біткоїн-інвесторів, – безпека зберігання їхніх активів.

Великі майнери збільшили видобуток біткоїнів у вересні

У вересні публічні майнінгові компанії Marathon Digital, Riot Platforms і CleanSpark значно збільшили видобуток біткоїнів, що позитивно вплинуло на ціни їхніх акцій.

Минулого місяця Marathon Digital видобув 1242 BTC, що на 245% більше, ніж роком раніше. У вересні Riot Platforms також збільшила виробництво біткоїнів на 9% порівняно з попереднім місяцем – 362 BTC, при цьому стратегічно скоротивши майнінгові операції. CleanSpark досягла найкращих показників за квартал та фінансовий рік в історії, видобувши 643 BTC у вересні та 6903 BTC за фінансовий рік з жовтня 2022 по вересень 2023 року.

Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC

Компанія Honda Motor Co. та платіжна платформа FCF Pay уклали договір, згідно з яким клієнти автовиробника зможуть купувати машини й іншу продукцію за біткоїни.

За допомогою біткоїна та криптовалют також можна оплатити лізинг чи оренду автомобіля та мотоцикла. На початковому етапі послуга буде доступна лише у США. Але пізніше список доступних країн обіцяють розширити. Комісія платформи становитиме 2%, а також мінімальний збір.

У ФРС назвали причини краху Silvergate Bank

Федеральна резервна система США вивчила причини краху банку Silvergate і дійшла висновку, що експерти ФРС не змогли швидко виявити проблеми, а дії менеджерів установи виявилися «неефективними».

Згідно з документом банк Silvergate перетворився з муніципального кредитора на криптовалютний банк з високими оборотами, при цьому не викликавши тривоги у фахівців, які його перевіряють.

Block показав бета-версію біткоїн-гаманця BitKey

Компанія Джека Дорсі Block уперше показала новий апаратний гаманець BitKey, який зараз проходить стадію бета-тестування.

Це невеликий пристрій шестикутної форми, оснащений сенсором відбитків пальців, що додає додатковий рівень біометричної безпеки.

У Сальвадорі запустили перший майнінговий пул

У Сальвадорі офіційно запущено перший місцевий майнінговий пул Lava Pool для видобутку біткоїнів. Проєкт вдалося реалізувати завдяки кооперації компаній Volcano Energy та Luxor Technology.

Volcano Energy використовує досвід Luxor у наданні програмного забезпечення та послуг для майнінгу біткоїнів. У межах проєкту буде також використано торговий майданчик Luxor Hashrate Forward Marketplace для зниження волатильності ринку за допомогою автоматизованих стратегій управління ризиками, які застосовують інші великі оператори майнінгу біткоїнів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023