Великий бразильський банк купує біткоїн-брокера

Великий бразильський банк купує біткоїн-брокера

BTG Pactual підписав угоду про купівлю 100% акцій Orama. Угоду ще мають ухвалити регулятори.

Великий бразильський інвестиційний банк BTG Pactual повідомив 2 жовтня, що купує біткоїн-брокера Orama в межах своєї стратегії розширення цифрових платформ. Про це повідомляє Cointelegraph.

Зокрема, BTG Pactual підписав угоду про купівлю 100% акцій Orama за 500 млн бразильських реалів ($98,7 млн).

«Ми дуже раді цьому придбанню, яке надасть клієнтам Orama доступ до платформи BTG», – сказав партнер BTG з цифрових платформ Марсело Флора. Угоду мають схвалити регулюючі органи, зокрема центральний банк Бразилії.

Що відомо про компанію Orama

Компанія Orama заснована 2011 року, має активи на суму близько 18 млрд реалів ($3,6 млрд) і обслуговує близько 360 000 клієнтів. Компанія орієнтує бізнес на роботу з інвестиційними фондами та продуктами з фіксованою прибутковістю. Крім того, Orama вивчає можливості інвестування у біткоїн та криптовалюти.

У квітні 2022 року підрозділ Orama запустив керований фонд Block3, орієнтований на цифрові активи. Він пропонує інвестиції у BTC та інші цифрові активи. Фонд протягом року продемонстрував успішну динаміку, збільшивши капітал на понад 30%.

Що таке гроші?
Що таке гроші?
Гроші мають вирішальне значення для регулювання нашого життя та економіки. Цей г...
Bitcoin Magazine 02 травня 2023

Регулювання у Бразилії

Варто зауважити, що крипторегулювання у Бразилії почало активно розвиватися останнім часом. Минулого місяця бразильські парламентарі схвалили поправки до законопроєкту, який визнає цифрові валюти фінансовими активами, що дозволить їх оподатковувати від 15 до 22,5%.

Новий закон покликаний підвищити активність торгових майданчиків на національному рівні та залучити іноземних гравців до відкриття офісів у країні.

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023