Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі.

Складність майнінгу досягла історичного максимуму

Після чергового перерахунку 1 червня складність майнінгу Біткоїна збільшилася на 3,4% і досягла рекордного рівня в 51,2 T. Як складність майнінгу, так і хешрейт продовжують зростати і встановлювати історичні максимуми. На видобуток одного блоку зараз потрібно близько 9 хвилин 41 секунди. Середній хешрейт мережі становить 366,5 EH/s.

Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу

Сукупний дохід від майнінгу біткоїнів у травні зріс порівняно з попереднім місяцем на 13,7% і становив $916 млн.

При цьому комісії за транзакції принесли майнерам $120 млн. Значне зростання було викликане високою активністю в мережі через ажіотаж навколо Ordinals і BRC-20, що підвищило попит на простір блоків у мережі.

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів

США поки не збираються запроваджувати додатковий податок на електроенергію у розмірі 30% для компаній, які займаються майнінгом на території країни.

Адміністрація президента Джо Байдена запропонувала ввести до федерального бюджету 30% податку на електроенергію, що використовується під час видобутку біткоїна та криптовалют. Політики у такий спосіб хотіли звернути увагу майнінгових компаній на «проблему забруднення навколишнього середовища, підвищення цін на паливо та вплив зростання викидів парникових газів на клімат».

Tether буде майнити біткоїни в Уругваї

Компанія Tether, яка є емітентом стейблкоїна USDT, оголосила про свої плани щодо інвестування в майнінгові потужності на території Уругваю. Вона співпрацюватиме із місцевою ліцензованою фірмою для створення джерел поновлюваної енергії та інфраструктури для майнінгу біткоїнів з нульовим викидом вуглецю.

Обсяг торгів на біржах впав до трирічного мінімуму

Обсяг торгів на централізованих біржах у травні поточного року впав до мінімальних із жовтня 2020 року значень, досягнувши позначки у $424 млрд.

На думку аналітиків, це може бути пов'язане з виходом з ринку великих маркетмейкерів та переорієнтацією інвесторів. Додатковим чинником могло стати скорочення волатильності.

BTCPay Server випустив велике оновлення

Програмне забезпечення для обробки біткоїн-платежів BTCPay Server випустило велике оновлення 1.10.0, що містить низку вдосконалень і нових функцій.

Одним із важливих доповнень є користувацький інтерфейс із побудовою форм, який спрощує користувачам збір інформації про клієнтів під час оформлення замовлення. Згідно із повідомленням, розробники зосередилися на новій системі керування ролями в магазині й інструменті захисту приватних даних.

Сейфедін Аммус став Біткоїн-радником Сальвадору

Економіст та автор книги «Стандарт Біткоїна» Сейфедін Аммус став економічним радником Національного Біткоїн-офісу Сальвадору.

Аммус упевнений, що унікальні характеристики Біткоїна, зокрема децентралізація та широкі права користувачів, дозволили йому досягти успіху, попри перешкоди.Й у майбутньому Біткоїн може прийти на зміну «золотому стандарту», від якого світові економіки відмовилися на початку XX століття.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023