Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

BTC дорожчає через First Republic Bank, LN порівняли з Mastercard і Visa, Україна врегулює Біткоїн-індустрію, прокинувся давній біткоїн-кит, зростання кореляції біткоїна та золота, Greenidge розмістить свої майнери у Core Scientific, скільки грошей у голови Binance.

Криза First Republic Bank спровокувала зростання курсу BTC

Біткоїн додав понад $1000 за одну добу через загострення кризи First Republic Bank.

Акції банку відреагували миттєвим падінням на 50%, оскільки інвестори стурбовані, що обсягу його резервів буде недостатньо для виконання усіх зобов'язань.

Lightning Network виявилася в тисячу разів дешевшою за Mastercard і Visa

Середня ставка комісії через Lightning Network становить 0,0029% від відправленої суми, що у тисячу разів дешевше, ніж платіжні системи Mastercard або Visa.

Так, стягувана плата за 1 BTC, надісланий через мережу Lightning, сьогодні становить 3000 сатоші.

Україна оновить регулювання Біткоїн-індустрії до кінця року

У Верховній Раді завершують підготовку оновленого законопроєкту про віртуальні активи, який можуть подати на розгляд парламентаріїв уже цього літа, а ухвалити – до кінця року.

У документі докладно опишуть профільні поняття про цифрові активи та закладуть основні принципи оподаткування компаній, які працюють із біткоїном та криптовалютами.

Клієнти банку з групи Raiffeisen зможуть інвестувати у біткоїн

Австрійський банк Raiffeisenlandesbank Niederösterreich-Wien (RLB NÖ-Wien), що входить до Raiffeisen Banking Group, надасть своїм клієнтам можливість інвестувати в біткоїн.

Тепер для клієнтів банку інвестиції в біткоїн будуть представлені поряд з іншими послугами, такими як купівля паїв біржових фондів, дорогоцінних металів та товарів.

Прокинувся біткоїн-кит, який спав 12 років

У мережі Біткоїна прокинулася BTC-адреса, яка була неактивною 12 років. За даними блокчейну, спляча адреса, що містить 1000 BTC (близько $27,5 млн), раптово активувалася. З неї здійснили чотири транзакції по 100 BTC кожна, заплативши комісію у розмірі 1902 сатоші ($5,2).

Деякі користувачі навіть почали підозрювати, що це біткоїни Сатоші Накамото.

Кореляція BTC із золотом досягла дворічного максимуму

30-денна ковзна кореляція біткоїна із золотом досягла дворічного максимуму – 57%.

Кореляція між активами почала стрімко зростати з березня цього року. Головною причиною стала банківська криза і перетікання капіталу з фіату в захисні активи на кшталт біткоїна та золота.

Greenidge розмістить майже 7000 майнерів на об'єктах Core Scientific

Компанія Greenidge Generation Holdings Inc розмістить 6914 майнерів на об'єктах Core Scientific у Далтоні (штат Джорджія) та Калверт-Сіті (штат Кентуккі).

У Greenidge заявили, що мають намір додатково встановити на власних об'єктах по всій країні ще 1500 майнерів. Завдяки реалізації всіх ініціатив компанія розраховує отримати близько $7,5 млн додаткового річного прибутку.

Статки голови Binance оцінили в $28 млрд

СЕО біржі Binance Чанпен Чжао з капіталом $28 млрд увійшов до трійки «фінансових титанів» за версією видання Bloomberg.

Втім дані про добробут Чжао можуть бути недостовірними, оскільки Binance не публікує свої фінансові показники та частку голови. Це підтвердив і сам бізнесмен, заявивши: «Усі цифри неправильні. У мене й близько немає стільки».

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024