Binance купила південнокорейську біржу Gopax

Binance купила південнокорейську біржу Gopax

Завдяки цьому придбанню Binance зможе повернутися на ринок Південної Кореї.

Компанія Binance Holdings Ltd. придбала контрольний пакет акцій проблемної південнокорейської біткоїн-біржі Gopax. Про це пише Bloomberg.

Деталі угоди сторони не розголошують. Відомо лише, що купівлю профінансовано коштом спільного інвестиційного проєкту під керівництвом Binance «Ініціатива відновлення галузі», на який біржа збиралася виділити $1 млрд.

Завдяки придбанню контрольного пакета акцій південнокорейської платформи, Binance повертається на ринок країни, яку залишила у 2021 році через низькі обсяги торгів.

Біржа Gopax у листопаді 2022 року зупинила виведення коштів. Інвестиції Binance дозволять клієнтам корейського майданчика повернути кошти.

Материнська компанія Gopax Streami Inc. входить до числа 10 найбільших відомих кредиторів збанкрутілої криптолендингової платформи Genesis Global.

Які ще біржі купила Binance

У листопаді минулого року Binance придбала біткоїн-біржу Sakura Exchange BitCoin (SEBC), зареєстровану в Агенції фінансових послуг Японії.

Завдяки цьому придбанню Binance виходить на японський ринок як регульована організація. У компанії заявили про намір Binance співпрацювати з регуляторами та розвивати біржу відповідно до місцевих вимог.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Виведення активів з Binance

У грудні 2022 року за одну добу власники BTC вивели понад 39 600 монет з біржі Binance, що є історичним максимумом.

Рекордне виведення біткоїнів із найбільшої централізованої біржі стало реакцією на новину про арешт засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023