Binance купила південнокорейську біржу Gopax

Binance купила південнокорейську біржу Gopax

Завдяки цьому придбанню Binance зможе повернутися на ринок Південної Кореї.

Компанія Binance Holdings Ltd. придбала контрольний пакет акцій проблемної південнокорейської біткоїн-біржі Gopax. Про це пише Bloomberg.

Деталі угоди сторони не розголошують. Відомо лише, що купівлю профінансовано коштом спільного інвестиційного проєкту під керівництвом Binance «Ініціатива відновлення галузі», на який біржа збиралася виділити $1 млрд.

Завдяки придбанню контрольного пакета акцій південнокорейської платформи, Binance повертається на ринок країни, яку залишила у 2021 році через низькі обсяги торгів.

Біржа Gopax у листопаді 2022 року зупинила виведення коштів. Інвестиції Binance дозволять клієнтам корейського майданчика повернути кошти.

Материнська компанія Gopax Streami Inc. входить до числа 10 найбільших відомих кредиторів збанкрутілої криптолендингової платформи Genesis Global.

Які ще біржі купила Binance

У листопаді минулого року Binance придбала біткоїн-біржу Sakura Exchange BitCoin (SEBC), зареєстровану в Агенції фінансових послуг Японії.

Завдяки цьому придбанню Binance виходить на японський ринок як регульована організація. У компанії заявили про намір Binance співпрацювати з регуляторами та розвивати біржу відповідно до місцевих вимог.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Виведення активів з Binance

У грудні 2022 року за одну добу власники BTC вивели понад 39 600 монет з біржі Binance, що є історичним максимумом.

Рекордне виведення біткоїнів із найбільшої централізованої біржі стало реакцією на новину про арешт засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023