Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Хешрейт Біткоїна зростає, інституціонали поспішають купити біткоїни, Tesla не продає свої BTC, у Genesis Coin новий власник, в ЄС ускладнюють банкам роботу з біткоїнами, в Казахстані от-от урегулюють майнерів, перший ядерний майнінг-центр у США та біткоїн – актив року.

Хешрейт Біткоїна оновив максимум

Середній хешрейт у мережі Біткоїна перевищив 300 EH/s, встановивши новий історичний максимум у 321 EH/s.

Мережа Біткоїна відновлюється після певної корекції, викликаної колапсом біржі FTX та складними погодними умовами у США. На цей час багато майнерів відновили свою повноцінну роботу, що сприяє зростанню складності видобутку.

Інституціонали активно скуповують BTC

Близько 85% торговельного обсягу угод із біткоїном від початку року припадає на інституційних інвесторів.

Найбільшу активність демонструють американські інституціонали, що сприяє зростанню ринкової вартості BTC. Аналітики позитивно оцінюють вплив інституційних інвесторів на довгострокові позиції головного цифрового активу.

Tesla продовжує ходлити біткоїни

Виробник електромобілів Tesla, що належить американському бізнесменові Ілону Маску, продовжує зберігати на своєму балансі 10 800 BTC.

Таким чином, попри ведмежий ринок, Tesla весь рік не продавала біткоїни, а лише зберігала їх. За даними на 31 грудня 2022 року, вартість її цифрових активів оцінювалася в $184 млн.

У найбільшої мережі біткоїн-банкоматів змінився власник

Засновники компанії Bitstop Ендрю Бернард та Дуглас Карілло стали власниками найбільшого у світі оператора біткоїн-банкоматів Genesis Coin.

Genesis Coin і Bitstop володіють понад 12 000 біткоїн-банкоматів у США. Сторони не розголошують деталей придбання бізнесу.

У ЄС посилюють вимоги до банків, що працюють з BTC

Комітет Європейського парламенту з економіки та грошово-кредитних питань проголосував за введення суворих обмежень для банків, які прагнуть зберігати та проводити операції з біткоїнами.

Документ передбачає застосування коефіцієнта зважування ризику 1250% щодо біткоїна та криптовалют. Кредитно-фінансові установи мають забезпечити повне покриття резервами капіталу і позбудуться можливості використовувати кредитне плече під час операцій із цифровими активами.

Сенат Казахстану ухвалив закон про майнінг

У Казахстані депутати Сенату (верхня палата) парламенту схвалили закон «Про цифрові активи в Республіці Казахстан» та пакет супутніх поправок до нього.

Усі ці документи становлять єдине зведення законів, розроблених для регулювання сфери майнінгу та обігу біткоїна і криптовалют у країні. Ухвалені законопроєкти направлено на підпис главі держави.

У США відкриють перший ядерний майнінг-центр

Компанія Cumulus Data закінчила будівництво першого корпусу майнінгового центру в Пенсільванії (США), який використовуватиме виключно ядерну енергію. Видобуток біткоїнів планують розпочати вже у першому кварталі 2023 року.

Майнінговий комплекс займатиме площу 1200 акрів (486 га) та стане першим центром такого типу в США. Крім майнінгу біткоїнів, він також займатиметься хмарними обчисленнями.

Goldman Sachs вважає біткоїн активом року

Інвестиційний банк Goldman Sachs визнав біткоїн одним із найефективніших активів у 2023 році.

У звіті Goldman Sachs проведено порівняльний аналіз різних активів. Біткоїн з початку року перевершив за прибутковістю S&P 500, золото, нерухомість і Nasdaq 100. Загальна прибутковість BTC становила 27% з коефіцієнтом ризику 3,1.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024