Tesla продовжує ходлити біткоїни

Tesla продовжує ходлити біткоїни

За різними даними на рахунку компанії від 9720 до 10 800 BTC.

Виробник електромобілів Tesla, що належить американському бізнесменові Ілону Маску, продовжує зберігати на своєму балансі 10 800 BTC. Про це йдеться у фінансовому звіті компанії за четвертий квартал 2022 року.

Tesla продовжує ходлити біткоїни
Резерви Tesla станом на кінець 2022 року.

Таким чином, попри ведмежий ринок, Tesla протягом року не продавала біткоїни, а лише зберігала їх. За даними на 31 грудня 2022 року, вартість її цифрових активів оцінювалася в $184 млн.

Втім, за інформацією Bitcoin Treasuries, на її рахунку менша сума, а саме 9720 BTC. Згідно з цими даними, біткоїни Tesla за квартал знецінилися у фіатному еквіваленті на $34 млн. А середня вартість купівлі 1 BTC становить $32 099.

Tesla продовжує ходлити біткоїни
Баланс Tesla за даними Bitcoin Treasuries.
Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Скільки у Tesla було біткоїнів

На початку 2021 року Tesla оголосила про купівлю біткоїнів на $1,5 млрд з метою «диверсифікації та збільшення доходів від грошових резервів».

До кінця другого кварталу 2022 року виробник електрокарів Tesla конвертував приблизно 75% власних біткоїнів у готівку, що принесло йому $936 млн.

Як заявив тоді глава Tesla Ілон Маск, продаж BTC був обумовлений потребою збільшити ліквідність у період антиковідних обмежень у Китаї. При цьому бізнесмен наголосив, що Tesla відкрита для майбутніх інвестицій у біткоїн.

Попри цей продаж, Tesla залишається однією з найбільших публічних компаній, що володіють біткоїнами. У третьому кварталі на її рахунку зберігалося 10 800 BTC. Її випереджають лише MicroStrategy (130 000 BTC) та Galaxy Digital Holdings (16 400 BTC).

Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Біткоїн випередив за прибутковістю всі традиційні інвестиційні активи. Євген Комчук 20 березня 2023
Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Шахраї отримали віддалений доступ до гарячих гаманців користувачів. Дмитро Харьков 20 березня 2023
Coinbase хоче відкрити нову біржу Coinbase хоче відкрити нову біржу Нова платформа працюватиме за межами США, зосередившись на глобальних клієнтах. Євген Комчук 20 березня 2023