Tesla продовжує ходлити біткоїни

Tesla продовжує ходлити біткоїни

За різними даними на рахунку компанії від 9720 до 10 800 BTC.

Виробник електромобілів Tesla, що належить американському бізнесменові Ілону Маску, продовжує зберігати на своєму балансі 10 800 BTC. Про це йдеться у фінансовому звіті компанії за четвертий квартал 2022 року.

Tesla продовжує ходлити біткоїни
Резерви Tesla станом на кінець 2022 року.

Таким чином, попри ведмежий ринок, Tesla протягом року не продавала біткоїни, а лише зберігала їх. За даними на 31 грудня 2022 року, вартість її цифрових активів оцінювалася в $184 млн.

Втім, за інформацією Bitcoin Treasuries, на її рахунку менша сума, а саме 9720 BTC. Згідно з цими даними, біткоїни Tesla за квартал знецінилися у фіатному еквіваленті на $34 млн. А середня вартість купівлі 1 BTC становить $32 099.

Tesla продовжує ходлити біткоїни
Баланс Tesla за даними Bitcoin Treasuries.
Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Скільки у Tesla було біткоїнів

На початку 2021 року Tesla оголосила про купівлю біткоїнів на $1,5 млрд з метою «диверсифікації та збільшення доходів від грошових резервів».

До кінця другого кварталу 2022 року виробник електрокарів Tesla конвертував приблизно 75% власних біткоїнів у готівку, що принесло йому $936 млн.

Як заявив тоді глава Tesla Ілон Маск, продаж BTC був обумовлений потребою збільшити ліквідність у період антиковідних обмежень у Китаї. При цьому бізнесмен наголосив, що Tesla відкрита для майбутніх інвестицій у біткоїн.

Попри цей продаж, Tesla залишається однією з найбільших публічних компаній, що володіють біткоїнами. У третьому кварталі на її рахунку зберігалося 10 800 BTC. Її випереджають лише MicroStrategy (130 000 BTC) та Galaxy Digital Holdings (16 400 BTC).

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023